OptoVet Weterynarz Wrocław Psie Pole

Prztchodnia Weterynaryjna. Okulista dla zwierząt

Stworzona z pasji i zamiłowania do zwierząt przychodnia weterynaryjna OptoVet zlokalizowana w dogodnej części Wrocławia stanowi miejsce, w którym każdy pupil może liczyć na kompleksową i w pełni profesjonalną opiekę. W skład naszego zespołu wchodzi nie tylko wysoce wykwalifikowany lekarz weterynarz, ale także kardiochirurg oraz okulista dla zwierząt, którzy wspólnie dbają o zdrowie oraz dobre samopoczucie psów, kotów, chomików, świnek morskich oraz wielu innych zwierzaków.

Placówka może poszczycić się nie tylko zespołem doświadczonych specjalistów, ale także wysokiej jakości sprzętem, pozwalającym między innymi na dokładne wykonywanie wielu różnorodnych badań takich jak, chociażby badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego, czy badanie drożności przewodu nosowo-łzowego.

Specjalizacją przychodni OptoVet jest przede wszystkim leczenie i profilaktyka zwierząt domowych. Poza wspomnianą okulistyką, czy kardiochirurgią, w zakres usług firmy wchodzi także dermatologia i endokrynologia, chirurgia oraz stomatologia zwierzęca.

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

aleja Poprzeczna 72
Wrocław 51-167 Województwo dolnośląskie PL
Get directions
Poniedziałek - Piątek 10:00 do 21:00 Sobota 10:00 do 16:00 Niedziela 10:00 do 13:00