Hotele Wrocław - cennik, opinie i ranking

W serwisie 071 znajdą Państwo najlepsze hotele we Wrocławiu. Miasto posiada bogatą ofertę hotelową, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz ranking zawiera sprawdzone opinie, dzięki czemu masz pewność, że wybierzesz odpowiedni nocleg.

W Stolicy Dolnego Śląska nowe hotele rosną jak grzyby po deszczu. Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca noclegowego podczas podróży służbowej, czy odwiedzasz Wrocław w celach turystycznych z pewnością znajdziesz coś dla siebie, a jest w czym wybierać! Sprawdź, co ma do zaoferowania Europejska Stolica Kultury!

Hilton przyciąga jak magnes

Wrocław przeżywa ostatnio boom gospodarczy. Rozwój nowych sieci komunikacyjnych i uruchomienie nowych połączeń lotniczych przyczyniło się do wzrostu zapotrzebowania na miejsca noclegowe. Dużym wydarzeniem w branży hotelowej Wrocławia było otwarcie DoubleTree by Hilton, który to został ulokowany w sercu miasta. Bogata oferta noclegowa przyciąga corocznie tłumy turystów, a zainteresowanie obiektem nadal rośnie.  Weekendowy wypad z rodziną lub przyjaciółmi? To będzie strzał w dziesiątkę!

Idzie nowe!

Architektura Wrocławia zmienia się jak w kalejdoskopie. Stare i rozpoznawalne hotele ustępują miejsca nowym inwestycjom. Z hotelowej bazy Stolicy Dolnego Śląska zniknął charakterystyczny Hotel Wrocław. Następcą stał się Hotel Ibis oraz Novotel. Dużym zainteresowaniem cieszą się także nowe obiekty zlokalizowane przy Dworcu Głównym. Niedawno ukończona inwestycja Best Western Premier City Center ma być wisienką na torcie. Ośmiokondygnacyjna, czterogwiazdkowa budowla w dzielnicy Starego Miasta oprócz komfortowych pokoi hotelowych oferuje także przestronne sale konferencyjne, salę fitness oraz restauracje.

Odświeżamy Bramę Miasta

Oprócz nowych inwestycji, władze Wrocławia przeznaczają również środki na renowację zabytkowych obiektów.  Połączenie dwóch obiektów – Hotelu Grand oraz Hotelu Piast – ma doprowadzić do powstania nowoczesnego kompleksu hotelowego. Prace mają zostać ukończone na przełomie 2020 i 2021 r. Historyczna fasada obiektu zostanie zachowana. Dodatkową atrakcją ma być SkyBar, z którego będzie można podziwiać panoramę miasta.

Zainteresowanie starymi budynkami Wrocławia stale rośnie, zwłaszcza wśród inwestorów z branży hotelarskiej. Niepowtarzalny klimat i czar zabytkowych kamienic oraz wysoki standard pokoi hotelowych przyciągają co roku tłumy turystów z całego świata! To miasto, w którym tkwi niebywały potencjał! Wybierz hotel w dogodnej lokalizacji i daj się oczarować Stolicy Dolnego Śląska!